Podziękowania dla gości komunijnych - na MERCI i uniwersanele

2,99 zł
W magazynie
Symbol SKU
PODG-MERCI-KO-05

Drewniane podziękowania dla gości komunijnych na batonik Merci to doskonały sposób na podziękowanie bliskim osobom za obecność w tak wyjątkowym dniu. Ten piękny i elegancki upominek na pewno zrobi wrażenie na Twoich gościach i pozwoli im poczuć się docenionymi.

Nasze drewniane podziękowania na batonik Merci to idealny sposób na wyrażenie wdzięczności dla Twoich bliskich, którzy uczestniczyli w komunii Twojego dziecka. Drewniana tabliczka ma wymiary 12x4 cm i jest wycinana laserowo, co gwarantuje precyzyjne i estetyczne wykonanie.

Podziękowania są wykonane z drewna (sklejka brzozowa) i w zestawie otrzymasz taśmę dwustronną do przyklejenia batonika. Na tabliczkach znajduje się wygrawerowany napis "Dziękuje, że jesteś tu...", a pod nim miejsce na batonik Merci. W innych ofertach wybrać dodatkową opcję personalizacji, która pozwoli Ci dodać imiona dziecka i datę komunii, co sprawi, że podziękowania będą jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane.

Drewniane podziękowania dla gości komunijnych na batonik Merci to nie tylko piękny prezent dla Twoich bliskich, ale również doskonała pamiątka z tak ważnego dla całej rodziny wydarzenia. Zamów już teraz i spraw, by Twój dzień komunii był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany dla wszystkich!

Przedmiotem oferty jest grawerowane podziękowanie, zestaw nie zawiera batonika.

Więcej informacji
Symbol SKU PODG-MERCI-KO-05
Producent Prezenciq
Rodzaj produktu Podziękowania dla gości
Prezent na okazje Podziękowania, Komunia