Personalizowana ażurowa drewniana zawieszka choinkowa z nazwiskiem przezwiskiem ksywą dedykacją bombka na prezent

12,00 zł
W magazynie
Symbol SKU
B-KS-01

Kompatybilne rozszerzenia wgrywanego pliku: ai, cdr, pdf

Bombka zostanie słowem które nam podasz. Podaj imiona, ksywy, nazwiska, nazwy oddzielając je przecinkiem lub załącz ich projekt w krzywych. 

W ramach tej oferty możemy wykonać bombkę z 1 dowolnym słowem według liter alfabetu Polskiego i Angielskiego.

DUŻA BOMBKA - 10cm wysokości (nie licząc długości sznurka).

Taka wysokość bombki pozwala na wycięcie imienia lub logotypu w taki sposób aby było ono czytelne. Zawieszka jest wycinana na nowoczesnych precyzyjnych laserach sterowanych komputerowo dzięki czemu każdy detal produktu jest widoczny, osoba obdarowywana na pewno doceni ten produkt.

  • W zestawie z bombkami otrzymasz sznurek jutowy w cenie aukcji, nie musisz kupować go dodatkowo.
  • Sznurek jest już pocięty na odcinki ok 15cm (+/- 1cm)

 

✔️ Sugerujemy aby słowa był jak najkrótsze. Zdrobnienie to zazwyczaj dodatkowe litery powodujące zmniejszenie wysokości napisu. Im krótszy napis tym będzie on większy, grubszy a tym samym bardziej czytelny.

✔️ Jeśli wysyłasz tam Logo to powinno ono być w jednolitym kolorze, w krzywych, najlepiej w formacie: CDR (Corel Draw), AI (Adobe Ilustrator) lub PDF. Dwa ostatnie do weryfikacji. Jeśli nie jesteś pewien czy Twoje logo nadaje się do grawerowania - wyślij nam je do weryfikacji drogą mailową.

✔️ Im dłuższy tekst tym czcionka będzie mniejsza. Staramy się zawsze dopasować tak czcionkę aby tekst był jak najbardziej czytelny.

✔️W ramach tej oferty nie udostępniamy wizualizacji, grawer wykonywany jest przed samą wysyłką. Wyjątek stanowią zamówienia w ilościach powyżej 200szt tego samego wzoru na wyraźne życzenie kupującego.

⛔ W ramach tej oferty nie wykonujemy zwrotów składających się z wielu słów typu "Pani Marzena", "P. Ala" ,"Babcia Grażynka" itp.

Prosimy o przemyślane zakupy, jest to produkt tworzony specjalnie dla Ciebie :)

Więcej informacji
Symbol SKU B-KS-01
EAN 5905323769342
Producent Prezenciq
Rodzaj produktu Zawieszka choinkowa, Bombka drewniana, Bombka personalizowana
Prezent na okazje Boże narodzenie, Mikołajki